Dubnového firemního sázení se ujala společnost Imi Partner

Novinka je ze dne: 12. květen 2022

Dubnového firemního sázení se ujala společnost Imi Partner

Symbolicky přímo v konání mezinárodního Dne Země jsme společně se zaměstnanci společnosti Imi Partner zasadili na 700 nových sazeniček pro české lesy. Ačkoliv účastníci neměli se sázením takřka žádné zkušenosti, práce jim šla skvěle od ruky. Do společně stráveného dne se zapojili jak dospělí, tak jejich děti. Sázely se prostokořené sazeničky, konkrétně buky, duby a smrky. Po práci přišla samozřejmě zasloužená odměna za dobře odvedenou smysluplnou práci v podobě lahodných špekáčků.

Chtěli byste také zorganizovat pro své kolegy nebo i větší partu přátel společné sázení? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vše zorganizujeme a připravíme podle vašich potřeb. Lesníky, kteří jsou zapojeni do naše projektu Darujme stromečky lesu, máme po celé České republice.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací